200 TL Üzeri Kargo Bedava
200 TL Üzeri Kargo Bedava

Siyah Hediye Kutusu

Belitha Siyah Hediye Kutusu

Asaletin rengi siyah

Siyah olduğu sürece, her renge sahip olabilirsiniz.”

Henry Ford

Belitha siyah hediye kutusunu, mat siyah görünümlü ve üzeri kadife selefonlu şık ve zarif bir hediye kutusu olarak tasarladık. Kutuya dokunduğunuzda kadifemsi yumuşak dokuyu hissedeceksiniz.

Hediyeyi alan kişinin kalite ve asaleti hissetmesini istedik. Siyahın asaleti ve gücüne inanıyoruz. Siyah tasarımların güzelliği ile ilgili bu sayfayı da ayrıca inceleyebilirsiniz 🙂

Hafif ama daha sonrada kullanılabilir bir hediye kutusu olması için tasarımına özen gösterdik. Çünkü kalıcılık ve kullanılabilirliğe önem veriyoruz. Hem kutularımızda hem de ürün çeşitlerimizde aynı düşünceyle hareket ederek kaliteli ve şık hediye seçenekleri oluşturduk. O halde size sadece güzel bir hediye kutusu seçerek mutlu etmek kalıyor!

Bireysel veya kurumsal hediye seçeneklerini web sitemizden bulabilirsiniz.

Kurumsal hediyeler için çok fazla seçenek vardır. Bazı şirketler klasik promosyon ürünlerini tercih ederken bazıları daha yaratıcı ve özenli hediyeleri tercih etmektedir. İşe yeni başlayan bir personeliniz için güzel bir hoşgeldin hediye kutusunu beraber tasarlayabiliriz. Yeni terfi alan çalışanınız için bu anı daha güzel ve anlamlı bir hediye kutusu ile beraber kutlayabiliriz. Üstelik kutu içinde yer alan QR kod ile farklı bir hediye deneyimi sunabiliriz. QR kodu okuttuğunda özel olarak hazırlanmış bir video veya şarkı onu karşılar ve hediyeyi daha anlamlı ve özel kılar. Özel ve değerli hissettirmek her insan için önemlidir.

Kurumsal yılbaşı hediyesi, kurumsal yeni yıl hediyesi, kurumsal etkinlik hediyesi, kurumsal hoş geldin hediyesi gibi alanlarda ortak çalışmaları yapabiliriz. Böylece çalışanlarla şirket arasındaki ilişkiyi güçlendirmenize yardımcı oluyoruz. Akılda kalıcı ve sizi farklılaştıracak bir hediye sunmak için Beliha yanınızda.

Partnerleriniz için de harika hediye kutuları için doğru yerdesiniz. Beraber çalıştığınız iş ortaklarınıza akılda kalıcı ve yenilikçi hediyeler vererek sizinle çalışma deneyimleri daha da iyileştirebilirsiniz.

Kurumsal hediye seçenekleri için kurumsal hediye sayfamızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.