200 TL Üzeri Kargo Bedava
200 TL Üzeri Kargo Bedava

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat Bilgileri

Hediye kutularınızın teslimatı ile ilgili partner firmamız Aras Kargo ile çalışılmaktadır. 14.00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün, 14.00’dan sonra verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya veriyoruz. Saat 14.00’a kadar verdiğiniz Ankara içi siparişleriniz, olağanüstü haller dışında ertesi iş günü adrese teslim edilir. Diğer illerimiz için teslim süresi şehir merkezleri için 2 iş günü, şehir dışı noktalar için 3 iş günüdür. Standart kargo gönderimlerinde aynı gün içinde ve hafta sonu teslimat yapılmamaktadır. Aras Kargo dağıtım saatleri 09.00-18.00 arasındadır. Bu saatler dışında bir saatte teslimat talebi kargo şirketi tarafından kabul edilmemektedir. 

Sipariş Takibi

Siparişiniz hazırlanıp gönderi yapıldıktan sonra SMS ve E-posta yoluyla bir online takip numarası gönderilmektedir. SMS ile bilgilendirme için hesabınızı oluştururken telefon numaranızı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bu takip numarasını siparişlerim sayfasından da bulabilirsin. Anasayfadaki sipariş takip bölümünden veya Aras Kargo internet sitesinden kutunun takibini, bu numarayı kullanarak yapabilirsin. 

Ödeme Bilgileri

Sipariş esnasında ödeme sayfasında karşınıza çıkan Online Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile ya da Banka Havalesi/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.  

Havale/ EFT seçeneğini seçtiğinizde altta çıkan hesap bilgilerine ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır.  

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.  

İade Şartları

Aldığınız her ürün şirketimizin garantisi altındadır. Müşteri eline ulaştığından itibaren (15) gün içinde hediye kutusunu iade edebilir.  Belitha, kutunun ve içindeki ürünlerin ezilmiş veya hasar görmüş olması durumunda hediye kutusunu geri almayı ve yenisini müşteriye göndermeyi taahhüt eder. Kutunuzu iade etmek isterseniz kutuyu size geldiği şekilde iade kodunu kullanarak Aras Kargo ile ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

Müşteri ürünü, kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Ürünün hasarsız gittiği durumlarda üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3-7 iş günü Banka kartı iadeleri 7-14 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.