200 TL Üzeri Kargo Bedava
200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kurumsal Yılbaşı Hediyesi

Bir şirket, çalışanları olmadan bir anlam ifade etmez. İster ortak çalışma alanından beş kişiden oluşan yalın bir ekibi yönetiyor olun, ister ülke çapındaki ofislerde binlerce kişiye hizmet sağlayın. Çalışanlarınızın işletmenizin başarısı için paha biçilmez olduğunu biliyorsunuz ve belki de onlara teşekkür etmek istiyorsunuz. Yılbaşı bunun için harika bir gün olabilir.

Sıradan kurumsal hediyeleri atlayın ve bunun yerine üzerine düşünülmüş ve kullanışlı kurumsal yılbaşı hediyelerimizle çalışanlarınızı şaşırtın. Şirket renkleri, logo veya takdirinizi gerçekten gösteren kişisel bir dokunuşla özelleştirerek ekstra yol kat edin.

Birçok şirket evden çalışma modeline geçtiğinden, çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınız bu yıl muhtemelen çok farklı bir deneyim yaşıyor. Şirketiniz tamamen uzaktaysa, hediyeleri tek tek göndermenin maliyetini hesaba kattığınızdan emin olmanızı öneririz. Şirketiniz evden çalışıyor olsun ya da olmasın, kurumsal yılbaşı hediye seçeneklerimizle çalışanlarınızla bağlantıyı güçlü tutun.

Benzersiz bir hediye kutusu seçmenize yardımcı olabilmemiz için info@belitha.com üzerinden iletişime geçin!