200 TL Üzeri Kargo Bedava
200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kurumsal Hoş Geldin Hediyesi

Bir çalışanın ilgisini çekme eylemi, kapınızdan girdikleri anda başlar. Bu nedenle, başarılı bir işe alım süreci için çalışanlarınıza vereceğiniz hoş geldin hediyesi büyük öneme sahiptir. Gerekli değil gibi görünse de, çalışan karşılama paketleri, çalışan işe alım sürecinin kritik bir parçasıdır . Yeni işe alınanların şirketinize yönelik algısını büyük ölçüde etkiliyor.

Kurumsal hoş geldin kiti/hediyesi konusunda yenilikçi ve sıradan olmayan hediye kutularımız bu isteğinize cevap verecektir.

İş tebriği hediyeleri veya çalışan karşılama kiti olarak da adlandırılan kurumsal hoş geldin hediyeleri, esasen bir şirketin yeni işe alımda kişiye ekibin bir parçası olduğunu hissettirmek için tasarlanmış hediye kutularıdır.Harika bir kurumsal hoş geldin hediye kiti, çalışanlarınızı önemsediğinizi ve iyi bir şirket deneyimi yaşamalarını istediğinizi söylüyor. Ek olarak, işe yeni başlayanlar ilk günden itibaren kendilerini daha rahat, mutlu ve meşgul hissederler. Bu nedenle, bu tür hoş geldin hediyeleri şirket kültürünü sergilemek için gereklidir.

Benzersiz bir hediye kutusu seçmenize yardımcı olabilmemiz için info@belitha.com üzerinden iletişime geçin!