200 TL Üzeri Kargo Bedava
200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kurumsal Motivasyon Hediyeleri

Kurumsal Motivasyon Hediyeleri

Çalışanlar için kaliteli hediyelere ne zaman ihtiyaç duyacağınızı asla bilemezsiniz. Durum ne olursa olsun, çalışanlara verilen motivasyon hediyeleri moralleri artırır. Motivasyon ve performans hediyeleri maddi belirteçlerden daha fazlasıdır. Minnettarlık ifade etmenin ve çalışanlara değer verildiğini hissettirmenin en güzel yollarından birisi.

Snappy Gifts’in anketine göre katılanların% 45‘i hediyelerin bir şirketin değerini yansıttığına

inandıklarını söyledi.

Aylık maaş çeki, çalışanları sıkı çalışmaları ve çabaları için ödüllendirmek için yeterli değildir. İşyerindeki mükemmel performanslarının takdir edilmesine ihtiyaçları vardır ve bu da onları ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam etmeleri için motive eder.

Kurumsal motivasyon hediyeleri, herhangi bir kuruluş için güçlü bir temel oluşturmaya büyük katkı sağlayan çalışanları takdir ve teşvik etmek için önemli bir rol oynar. İlham verici ve motive eden hediyeler, takdir sözleriyle birleştirildiğinde, çalışanların kendilerini değerli hissetmelerini sağlayabilir ve işyerinde verimliliklerini artırmak için harikalar yaratabilir.

Elinizden geldiğince ekibinizi onurlandırmanıza ve motive etmenize yardımcı olmak için buradayız.

Benzersiz bir hediye kutusu seçmenize yardımcı olabilmemiz için info@belitha.com üzerinden iletişime geçin!

BİZİ TAKİP EDİN:

{{brizy_dc_post_loop query='post_status=publish&post_type=product&posts_per_page=3&ignore_sticky_posts=1&orderby=popularity&order=ASC'}}
{{ brizy_dc_image_alt placeholder='brizy_dc_img_featured_image' }}
{{editor_product_price}}
{{end_brizy_dc_post_loop}}