200 TL Üzeri Kargo Bedava
200 TL Üzeri Kargo Bedava

QR Kodlu Hediye Kutusu

Sevgililer Günü hediyesi, Anneler Günü hediyesi, Kadınlar Günü hediyesi, Babalar Günü hediyesi, yılbaşı hediyesi.. Yıl içinde birçok özel gün kutluyoruz ve sevdiklerimize onlara verdiğimiz değerin bir parçası olan hediyeler almak istiyoruz. Konu hediye seçmeye gelince de işin içinden çıkamıyoruz. 

Özel Gün Hediyeleri

Anneye, babaya, sevgiliye ya da ekip arkadaşlarımıza alınacak hediye fikirlerine çokça kafa yoruyoruz ama günün sonunda yine ne hediye almalıyım sorusuna cevap veremiyoruz. Kişiye özel hediyeler her zaman daha çok önemsenir ve anneye özel hediye gibi başlıklar internette sıkça aratılır. Sadece kişisel hediyeler değil, şirketlerin ekip arkadaşlarının şirket içi motivasyonu artırmaya ve çalışanlarını mutlu etmeye yönelik hediye seçimleri de uzun süre uğraş gerektiriyor. 

Kişiye Özel Hediye

Belitha olarak, kurumsal hediye veya kişiye özel hediye fark etmeksizin sunduğumuz onlarca hediye kutusu seçeneği ile hediye seçme problemini en aza indirmeyi hedefliyoruz. Her bir parçasını özenle seçtiğimiz QR kodlu hediye kutularımızı; arkadaşa hediye kutusu, babaya hediye fikirlerinden biri, kurumsal hediye seçeneklerinden en şık olanı ya da anneye alınacak en özel hediye olarak değerlendirebilirsiniz. İsterseniz belitha hediyelik ürünlerin Trendyol üzerinden de satın alabilirsiniz.

QR Kod ile Hediye Deneyimi

Kişiye özel hediyelerin çok daha fazla beğenildiğini ve iyi bir hediye fikri olduğundan daha önce bahsetmiştik. Belitha kutularına QR kod desteği ekledik. Bu sayede sizin bize ileteceğiniz linki QR kod olarak kutularımızın içine basıyoruz ve sevdiklerinize dilediğiniz şarkıyı hediye etme şansını da sunuyoruz.

Örneğin sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünüyorsunuz. Siyah büyük bir hediye kutusu hayal ediyorsunuz ama içine ne koyacağınıza ve nasıl kişiselleştirilmiş bir hediyeye dönüştüreceğinize karar veremiyorsunuz. Size birçok kutu seçeneği sunuyoruz, bu kutulardan birini beğeniyorsunuz. Sizi hediye kutusu süsleme sorunundan da kurtararak şık bir siyah hediye kutusu hazırlıyoruz. En sevdiğiniz şarkıyı ya da sevgilinizle dinlemekten keyif aldığınız bir şarkının linkini bize gönderiyorsunuz. Biz de bu şarkıyı QR kod olarak basıp hediye kutumuzun içinde sevgilinize sunuyoruz.

Kurumsal Hediye

Kurumsal hediye arayışındaysanız da işler değişmiyor. Kurumsal hediye yazılarını birçoğumuz okumadan bir kenara atmaya başladık. Bunun yerine harika bir kurumsal hediye fikrimiz var. Dilediğiniz hediye kutularımızı seçiyorsunuz ve çalışanlarınıza hediye etmek istediğiniz şarkıyı veya videoyu bize söylüyorsunuz. Ekip arkadaşlarınız kutularını açıp QR kodu telefonlarına okuttuklarında hem çalışanlarınızla aranızda özel bir bağ kurmuş oluyorsunuz, hem de şirket içi motivasyonu artırma uygulamalarının en özelini yapmış oluyorsunuz.

Kısaca anlatmak gerekirse, QR kod destekli bir hediye kutusuyla en sevdiklerinize en unutulmaz hediyelerden birini verebilirsiniz. Sevdiklerinize vereceğiniz hediyelerin kullanışlı olması ve şıklığı bizim için çok önemli. Mutluluğu içinde saklayan kutular yapma fikriyle çıktığımız yolda, sevdiklerinize armağan edeceğiniz şarkılarla hediye alan tarafın da hediye veren tarafın da yüzünün gülmesini istiyoruz.